Álmos kezdés után a második félidőben már felpörgött a Fradi

Thumbnail for 6102407

A címvédő és az elmúlt idényben kupagyőztes Ferencváros 35-27-re múlta felül vendégét, a Békéscsabát a női kézilabda NB I szerdai találkozóján.

A Fradi honlapja azt írja, a hazai csapat álmoskásan kezdett, emiatt a Békéscsaba könnyen került ziccerbe, ezeket pedig rendre ki is használta, így a szezont két vereséggel nyitó vendégek 11-10-ig tartották a lépést.

A szünetre aztán már három góllal vezetett az eddig százszázalékos FTC, amely a második félidőben gyorsabb tempóra kapcsolt, a kapuban pedig Laura Glauser hetest és ziccereket fogott.

A Fradiban Darja Dmitrijeva, a Békéscsabánál Mariana Ferreira Lopes volt a legeredményesebb, az orosz, illetve a portugál légiós is 7-7 gólt szerzett.

Eredmény, női NB I (a magyar szövetség honlapja alapján):

FTC-Rail Cargo Hungaria – Tappe-Békéscsabai Előre NKSE 35-27 (17-14)

14. Dunaújvárosi Kohász KA 3 – – 3 74-107 0

The post Álmos kezdés után a második félidőben már felpörgött a Fradi first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest