Palasics Kristóf döbbenetes teljesítménnyel sokkolta az ellenfeleit

Thumbnail for 6164006

Palasics Kristóf lehúzta a rolót a Benfica kapujában kedd este, a Tatran Presov elleni Európa Liga-mérkőzésen.

A magyar kapus összesen tíz védéssel segítette csapatát és bár a támadások gyatrán sikerültek, sőt három büntetőt is kihagytak,

félidőben összesen hat gólt kapott a Benfica.

Összességében pocsék első félidőt látott a közönség, 9-6 állt az eredményjelzőn a szünetben. A második félidőben aztán megrázták magukat a lisszaboniak, rögtön 5-0-s sorozattal elhúztak és végül magabiztosan nyerték 24-16-ra a találkozót.

A Benfica három győzelemmel áll a csoportja élén, amelyből az első két helyezett jut tovább a második csoportkörbe.

The post Palasics Kristóf döbbenetes teljesítménnyel sokkolta az ellenfeleit first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest