Százmillió forintnyi drogot találtak egy német férfi XVIII. kerületi ingatlanában

Thumbnail for 6394008

Elfogtak egy 43 éves német állampolgárságú férfit, aki kannabiszt termesztett a XVIII. kerületben – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy a nyomozók március 5-én délelőtt ütöttek rajta a férfin, aki illegális ültetvényt üzemeltetett egy XVIII. kerületi ingatlanban. A rendőrök 162 tő cannabis sativa növényt, 248 hajtásdugványt és 21 kilogramm leszüretelt marihuánát foglaltak le.

Az igazságügyi botanikus szakértő előzetes szakvéleménye alapján a növények kábítószernek minősülnek. A már leszüretelt marihuána feketepiaci értéke a többi kábítószernövénnyel együtt meghaladhatja a százmillió forintot.

A férfit kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, és őrizetbe vétele mellett kezdeményezték a letartóztatását, amit a bíróság azóta elrendelt. Az elfogásról készült <a target="_blank" href="http://”>videót ide kattintva nézheti meg.

The post Százmillió forintnyi drogot találtak egy német férfi XVIII. kerületi ingatlanában first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest