Legyőzte az olimpiai bajnokot a magyar pólóválogatott

Thumbnail for 6592312

A nyitónegyed összesen nyolc gólt hozott egyenlő eloszlásban, a második játékrészt azonban fölényesen nyerte Varga Zsolt csapata. A harmadik negyed közepén már öt góllal is vezettek a magyarok, de az örök rivális szerbek innen is visszakapaszkodtak, a záró felvonásban ki is egyenlítettek, de mivel Burián Gergely hajrában szerzett góljára már nem érkezett válasz, magyar siker lett a vége.

Az első két nap után mindegyik résztvevő csapatnak egy-egy győzelme volt, s miután vasárnap reggel a spanyolok megverték Montenegrót, ők nyerték tornát a hazaiak és a montenegróiak előtt. A szerbek lettek a negyedikek.

A magyarok július 12-én Ausztrália ellen játsszák első mérkőzésüket a szingapúri világbajnokság csoportkörében, majd Japánnal és Spanyolországgal találkoznak. Az utazó csapatot kedden hirdeti ki a szövetségi kapitány.

Vízilabda, férfiak, BENU Kupa, 3. forduló

Magyarország – Szerbia 13-12 (4-4, 4-1, 3-4, 2-3)
a magyar gólszerzők: Vigvári Ve., Varga 3-3, Fekete, Burián 2-2, Nagy Á., Vismeg, Vámos 1-1

a másik vasárnapi mérkőzésen:
Spanyolország – Montenegró 18-10 (4-2, 9-3, 3- 2, 2-3)

A végeredmény:
1. Spanyolország
2. Magyarország
3. Montenegró
4. Szerbia

(MTI)

Kapcsolódó
Fergeteges harmadik negyeddel rendezte le Montenegrót a pólóválogatott

Sikerült javítani a spanyolok elleni vereség után.

The post Legyőzte az olimpiai bajnokot a magyar pólóválogatott first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest