A Szerencsekerék hétfő esti adásában Laci jutott el a fődíj játékig, az utolsó feladat azonban kifogott rajta. A „nem egy kecses termet” témakörben egy 12 karakteres feladványt kellett volna megfejtenie, ám a megtippelt négy betűjéből egyik sem szerepelt a kifejezésben, és abból is csak három, amit a műsorkészítők jelöltek meg.
A megoldás a nílusi víziló volt, amit a játékosnak nem sikerült kitalálnia, a műsort vezető Kasza Tibi szerint tényleg egy gordiuszi csomóval álltak szemben, amit nem sikerült átvágni. Laci így az adás végén több mint 3 millió forintot bukott – voltak már azonban, akik nála jóval nagyobb összeget voltak kénytelenek a stúdióban hagyni.
The post Szerencsekerék: egyetlen betűt sem talált el az utolsó feladványban a fődíj játékig jutó versenyző first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu