Házasság első látásra: az új évad egyik szereplője korábban az RTL tehetségkutatójában énekelt

Október 13-tól indul a Házasság első látásra új évada, számoltunk be erről hétfő délelőtt. A formátum lényege, hogy párkapcsolati szakértők összeállítanak hat párt, akik első találkozásukkor összeházasodnak. Házasságuk első heteit követi nyomon a műsor, annak minden örömével és drámájával.

Az egyik szereplő – és most nem Miló Vikire gondolunk – ismerős lehet a kereskedelmi csatornák nézőinek. Deák Rebeka korábban a The Voice című RTL-es tehetségkutatóban is fölbukkant.

Előtte pedig a Sztárban Sztár leszek! harmadik évadában, akkor Pápai Joci csapatában szerepelt. Mint ahogy később a TV2-n a Szerencsekerék című vetélkedőben is.

Deák egyébként ismert sminkesnek számít a celebvilágban.

Kapcsolódó

The post Házasság első látásra: az új évad egyik szereplője korábban az RTL tehetségkutatójában énekelt first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest