Agyonverte a nyugdíjast, majd rázárta a ház ajtaját a kulcsot pedig a villanyóra szekrénybe tette

Letartóztatta a Budakörnyéki Járásbíróság azt személyt, akit azzal gyanúsítanak, hogy október elején meggyilkolt egy nyugdíjast Pest vármegyében. A bíróság közlése szerint a gyanúsított bement 72 éves férfi házába, ahol bántalmazta az áldozatát.

Tettét követően bezárta a ház ajtaját, és a ház kulcsát a villanyóra szekrénybe tette áldozata kocsikulcsával együtt. Órákkal később az egyik ismerőse talált rá a nyugdíjasra.

Az idős férfi olyan súlyos fejsérüléseket szenvedett, hogy meghalt. Az ügyben eljáró nyomozási bíró elrendelte az emberölés bűntettével gyanúsított támadó letartóztatását. A döntést mindenki tudomásul vette, így az végleges.

The post Agyonverte a nyugdíjast, majd rázárta a ház ajtaját a kulcsot pedig a villanyóra szekrénybe tette first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest