Gyanúsítottként hallgatták ki azt a három személyt, akiket kedden vettek őrizetbe a Szőlő utcai Javítóintézetben történt bűnügyi akció során. Értesüléseink szerint köztük van a posztjáról hétfőn lemondó megbízott igazgató, Kovács-Buna Károly és egy volt rendészeti vezető is.
Kovács Katalin, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője megerősítette, hogy eddig hat gyanúsítottja van az ügynek. Hozzátette: a tegnap őrizetbe vett és gyanúsítottként kihallgatott három fő személyi szabadságát érintő kényszerintézkedések tárgyában később várható döntés.
Értékes bizonyítékok
Az ügyészség tájékoztatása szerint a több helyszínen zajló bűnügyi akcióban eljáró hivatalos személyek értékes bizonyítékokat szereztek be.
The post Gyanúsítottként hallgatták ki Kovács-Buna Károlyt, a Szőlő utcai javítóintézet volt megbízott igazgatóját és az egyik volt rendészeti vezetőt first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





