Kiss Kriszta: Elég már abból, hogy mindenki a szakításunkat várja Andrással!

Stohl András az idei A Nagy Ő-ben Kiss Krisztát választotta, azóta tartó kapcsolatukat pedig nagy érdeklődés övezi – ebből lett elege a fitneszversenyzőként is tevékenykedő nőnek. Kiss múlt hónapban úgy nyilatkozott, noha elfoglaltságaik miatt az elmúlt hetekben ritkábban tudtak találkozni, szó sincs szakításról.

A Nagy Ő nyertese besokalt

Hajdú Péter műsorában Kiss Kriszta arról beszélt, miért van egyedül – sokan ezt a megszólalását úgy vették, Stohllal már nem alkotnak egy párt. Ez után Kiss a story.hu-nak elmondta, továbbra is randiznak a színésszel.

Félreértés ne essék, nagyon jólesik a figyelem, az érdeklődés, és hogy a műsor óta felpörgött az életem, de mégiscsak egy civil ember voltam 47 éven át, akit most lépten-nyomon a magánéletéről faggatnak. Ez mára kicsit sok nekem. Nyomaszt és szorongat, hogy minden lépésemet figyelik, hogy minden kimondott szavam félreértést generálhat. A műsorban elejtett mondat is egy Hajdú Péter által korábban feltett kérdésre volt visszautalás, nem pedig véletlen beismerés. Elég már abból, hogy mindenki a szakításunkat várja Andrással!

– jelentette ki, így folytatva:

Nem szeretném, ha a továbbiakban is a magánéletemmel lenne tele a sajtó. Ráadásul az emberek, akik folyton a negatív fordulatot várják, rossz energiát jelentenek. Spirituális emberként azt érzem, egyre több munkám van abban, hogy a megszokott, pozitív mederben folyjanak a mindennapjaim, és ez rossz ómen.

Hozzátette: sokkal több szeretet és jó energia veszi körül, és tudja, sokkal inkább ezzel, mintsem a gonosz hangokkal kellene foglalkoznia, mégis bántja, hogy el akarják szakítani őt Stohl Andrástól.

The post Kiss Kriszta: Elég már abból, hogy mindenki a szakításunkat várja Andrással! first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest