Nem önnél van a hiba: még mindig nem megy az ügyintézés az MVM-nél

Az MVM tájékoztatása szerint május 7-én kezdtek rendszerkarbantartásba, azonban az előzetes ígéretek ellenére május 11-re nem hogy nem sikerült bővíteni az online intézhető ügyek körét, hanem még az alapfunkciók is elérhetetlenné váltak.

Így tapasztalataink szerint többek között diktálni és befizetni sem lehet, ami elég kellemetlen, tekintve, hogy a karbantartásra akkor került sor, amikor elkezdték kiküldeni a számlákat, és megkezdődött a diktálási időszak.

Az is elég szokatlan, hogy frissítést kapott, amelynek telepítése nélkül még csak be sem tölt az alkalmazás. Az app a frissítés után pedig sokszor akadozott, és az internetelérést sem észlelte.

mvm

Az MVM hivatalos tájékoztatása szerint szakértőik már dolgoznak azon, hogy az online ügyintézés mielőbb helyreálljon.

The post Nem önnél van a hiba: még mindig nem megy az ügyintézés az MVM-nél first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest