Leállt a vonatközlekedés a győri fővonal egyik szakaszán, pótlóbuszokra kell számítani

Bicske és Biatorbágy között felsővezeték-szakadás miatt változik a menetrend.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest