2026. június 22. 10:00 „Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor A legnagyobb forgalmú autópályánkon csak tavaly tizenhatan haltak meg. Tovább az erdeti cikkre:: HVG
2026. június 22. 10:00 „Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor A házat már megvette a volt miniszterelnök, de a végleges költözést hosszabb távon képzeli el. Tovább az erdeti cikkre:: HVG