Rágalmazás miatt elítélték Miskolc fideszes polgármesterét

Thumbnail for 7141812

Tóth-Szántai József 2024-ben az akkori alpolgármestert rágalmazta meg a Miskolci Járásbíróság szerint. A városvezető fellebbez a döntés ellen.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest