Lassan haladunk a 40 fok felé

Kedden a gomolyfelhő-képződés mellett sok napsütés várható. Zápor, zivatar kevés helyen, kissé nagyobb eséllyel a nyugati és a keleti határszélen, valamint a középső megyékben alakulhat ki – írja a Kiderül.

Az északias szél időnként megélénkül, de zivatarok környezetében erős, viharos széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet 30 és 35 fok között alakul. Késő estére többnyire 17 és 26 fok közé hűl le a levegő.

A hét további napjain fokozatosan egyre melegebb lesz, jövő hétfőn pedig akár elérhetjük a 40 fokos hőséget is.

The post Lassan haladunk a 40 fok felé first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest