Idén megújult mentorcsapattal tér vissza az X-Faktor: a régi motorosnak számító Gáspár Laci és Majka mellett nagy visszatérőként ott lesz ByeAlex, újoncként pedig Szigeti Zsófia, művésznevén Solére. A tehetségkutató forgatásai már elkezdődtek, és ez alatt az énekesnő olyannyira összebarátkozott Majkával, hogy a rapper őt kérte fel előzenekarának a Budapest Parkban.
Nagyon szeretem a Zsófikát. Az, hogy Solére van ma előttünk, külön jó dolog, mert most kezdtünk el együtt dolgozni az X-Faktorban, és egyébként fogunk is az X-Faktor után együtt dolgozni majd. Ő egy energiabomba, nem lehet mellette unatkozni, nem hagy békén… Az a friss energia, amit a huszonévesek képviselnek, időnként már-már zavaró, de a Solére meg végképp: amikor melletted van, nem hagy élni konkrétan. Mindig van valami kérdése, nyűgje – olyan, mintha a kislányom lenne, vagy nem tudom
– mondta el Majka a Fókuszban.
The post Majka az X-Faktor új mentoráról: Olyan, mintha a kislányom lenne first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





