Ilyen megrázó volt az élet a viktoriánus elmegyógyintézetekben: megdöbbentő indokokkal is bekerültek

A viktoriánus korban a nőket olyan szigorúan figyelték, hogy akár a teafogyasztás miatt is elmebetegnek bélyegezhették őket.

Tovább az erdeti cikkre:: Femina

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest