A Fidesz-féle rendeleti kormányzásnak vége, de a Tisza szakminisztere rendelettel vezethet be üzemanyagár-korlátozást. Ráadásul éppen azt a rendszert, amelyet még a Fidesz kormányzása alatt találtak ki.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A Fidesz-féle rendeleti kormányzásnak vége, de a Tisza szakminisztere rendelettel vezethet be üzemanyagár-korlátozást. Ráadásul éppen azt a rendszert, amelyet még a Fidesz kormányzása alatt találtak ki.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG