„Tényleg nem vagyok rasszista” – mondta egy szerb szakkommentátor, akinek rasszista kijelentése óriási felháborodást keltett a foci-vb-n

Thumbnail for 7143829

Ennek ellenére az ominózus eset után egy nappal visszahívták a szerb közmédia világbajnoki műsorába, hogy az Argentína–Ausztria meccsen is szakkommentátorként működjön közre.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest