„Tartom a szavam” – lemond Gyulai Miklós az atlétikaszövetség elnöki posztjáról

Thumbnail for 7143833

A sportvezető szerint teljes körű tisztújításra van szükség, ezért elvárja, hogy az elnökség tagjai is távozzanak.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest