Az energiaválság után a vállalkozások számára az áram már nemcsak egy költség, hanem stratégiai kérdés lett. Az árak ingadozása, az energiahatékonysági beruházások terjedése, a megújuló források térnyerése és az okosmérők megjelenése új szemléletet hozott a magyar KKV-k működésébe. De hogyan lehet a változó energiapiaci környezetből üzleti előnyt kovácsolni? Erről beszélgettünk Nagy Zsuzsával, az E.ON Energiamegoldások Kft. ügyvezető igazgatójával.
Tovább az erdeti cikkre:: Telex.hu





