A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG