Vitézy Dávid: Újra vizsgáztatnak IC- és hálókocsikat a Dunakeszi Járműjavítóban

Thumbnail for 7144979

A közlekedési és beruházási miniszter szerint az üzemben egy éve áll a munka, és hosszabb időre lesz szükség, hogy teljesen talpra állítsák.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest