A portugál sztár úgy érezte magát a Kongó elleni baki után, mintha már visszavonult volna, de kitartott, „ahogy mindig is teszi, mert jobban hisz a kemény munkában, mint magában a futballban”.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A portugál sztár úgy érezte magát a Kongó elleni baki után, mintha már visszavonult volna, de kitartott, „ahogy mindig is teszi, mert jobban hisz a kemény munkában, mint magában a futballban”.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG