A Honvédelmi Minisztérium államtitkára szerint Magyarország a NATO keleti szárnyának védelme mellett tér meg Európába. A partnerek védelméhez kellenek a vadászbombázók is, amik húszéves évfordulóját bemutatóval ünnepelték.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





