Újra működik a hűtőrendszer az Országos Onkológiai Intézet műtőiben, így csütörtöktől visszatérhetnek a tervezett műtétek – jelentette be az intézmény a Facebookon. Korábban Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter ígért azonnali intézkedéseket a helyzet miatt.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





