Az utolsó bástya is elesett: már ezen a kontinensen is jelen van a veszélyes vírus

Fertőzött állatokat találtak, egyelőre nem tudni, mekkora a baj.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest