Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szerdán bejelentette, hogy leálltak a Fehéroroszország területén működő jelátjátszó állomások, amelyeket az orosz drónok használtak az Ukrajna elleni támadásokhoz. Az elnök néhány nappal korábban ultimátumot adott Aljakszandr Lukasenkának, hogy egy héten belül számoltassa fel az Ukrajnával határos régiókban telepített berendezéseket.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





