Az idős nőt saját otthonában elgázoló autó sofőrje azt állította, Autopilot-üzemmódba kapcsolva haladt. A gyártó szerint nagy sebességgel történt a baleset, amihez a férfinak kellett nyomnia a gázt.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
Az idős nőt saját otthonában elgázoló autó sofőrje azt állította, Autopilot-üzemmódba kapcsolva haladt. A gyártó szerint nagy sebességgel történt a baleset, amihez a férfinak kellett nyomnia a gázt.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG