1 millió dollárra pereli a Teslát egy nő családja, akit egy vezetéstámogató rendszerű autó ütött el

Thumbnail for 7146104

Az idős nőt saját otthonában elgázoló autó sofőrje azt állította, Autopilot-üzemmódba kapcsolva haladt. A gyártó szerint nagy sebességgel történt a baleset, amihez a férfinak kellett nyomnia a gázt.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest