Eredménytelenül zárultak a bértárgyalások a dél-koreai tulajdonú Hanon Systems Hungary Kft. vezetőségével, ezért a munkavállalók tizenkét órás sztrájkot tartottak a vállalat székesfehérvári és pécsi telephelyén. A dolgozók a munkáltató által felajánlott 4–4,5 százalékos emelés helyett egységesen 10 százalékos bérfejlesztést követelnek – írta meg a 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





