Sztrájk a magyar autóipari gyárban: a dolgozók 80 százaléka letette a munkát, jöhet a határozatlan idejű folytatás

Thumbnail for 7146119

Eredménytelenül zárultak a bértárgyalások a dél-koreai tulajdonú Hanon Systems Hungary Kft. vezetőségével, ezért a munkavállalók tizenkét órás sztrájkot tartottak a vállalat székesfehérvári és pécsi telephelyén. A dolgozók a munkáltató által felajánlott 4–4,5 százalékos emelés helyett egységesen 10 százalékos bérfejlesztést követelnek – írta meg a 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest