A közterületi reklámok új szabályozása az Orbán-rezsim két haszonélvezőjének, a JCDecaux-nak és a Publimontnak lehet előnyös – véli Koltai Viktor, a Magyar Reklámszövetség Közterületi Tagozatának elnökségi tagja, a Pont Reklám Kft. ügyvezetője.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





