Ha valaki felveszi a talárt, az kint hagyja a politikai nézeteit – ez a felfogás uralkodott az Alkotmánybíróságon, azonban 2010 után, a Fidesz első kétharmadánál elszabadult a pokol, sorra jöttek az olyan alkotmánybírák, akik a régi feltételeknek nem feleltek meg
– mondta a 24.hu-nak Wéber Ferenc, az Alkotmánybíróság egykori sajtófőnöke, gyorsan hozzátéve, hogy nem Pokol Bélára gondolt, akit 2011-ben választottak alkotmánybírónak.
2010-ig
The post Schiffer: Az általunk jelölt alkotmánybírók játszottak vezető szerepet Sulyok indítványának megfúrásában first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





