Magyar Péter és Hegedűs Zsolt élő adásban másztak fel az Uzsoki kórház tetejére, hogy megmutassanak egy klímát

Thumbnail for 7146944

Két hete a kormány 3,6 milliárd forintot csoportosított át a kórházi klímaberendezések cseréjére, a munka 32 kórházban meg is kezdődött.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest