Sebestyén Balázs elmesélte, hogyan hagyta őt faképnél Arnold Schwarzenegger a Várhegy-alagútnál

Sebestyén Balázs szerdán 24 óráig elérhető Instagram-történetében osztott meg egy képet, melyen az éppen Budapesten forgató Arnold Schwarzenegger látható háttal, amint éppen biciklivel közlekedik a fővárosban.

„Hiába üldöz bringával, nem tudok megállni motorral autogramot adni” – írta a fotóhoz humosoran.

Csütörtök reggel a Rádió 1 reggeli műsorában részletesen elmesélte a röpke találkozás történetét.

Budapesten, bringázás közben kapta el Scwarzeneggert

Motorozok át a Lánchídon, jön szembe velem egy kigyúrt csávó, meg még egy kigyúrt csávó. Mondom, ez nem a Schwarzi volt? Itt teker a Schwarzi mellettem a Lánchídon, hát akkor csak utána megyek, hogy »öreg, szeretnél egy fotót velem?”

– elevenítette fel a történteket a műsorvezető, aki ezután visszafordult a hídon, és a budai Váralagúton át követte Schwarzeneggert, aki egy magyar barátjával volt. Végül megelőzve őket leparkolt, és elővette a telefonját egy közös kép reményében.

Jönnek ki az alagútból, Schwarzi meglát… Meglát? Hát, látja, hogy ott áll egy szerencsétlen csávó letámasztott motorral, felhajtott rostéllyal, bukósisakban, egy telefonnal a kezében, nyomorúságosan, (…) mint egy nyolcéves gyerek. Jön a Schwarzi, teker, odaköszön a magyar srác: »szia, Balázs”, Schwarzi: »good morning!”, és abban a pillanatban elmegy mellettem. Hát, mondom, jól sikerült ez a fotó…

– mondta Sebestyén, aki így csak hátulról tudott csinálni egy fotót az akciósztárról.

Itt azonban még nem ért véget a történet, Schwarzeneggerék ugyanis kicsit arrébb megálltak egy piroslámpánál, ahonnan a magyar férfi intett a műsorvezetőnek, hogy menjen oda hozzájuk. Ő el is indult feléjük, idő közben azonban zöldre váltott a lámpa, így elillant a lehetőség.

Sebestyén Balázs benyomása Arnold Schwarzeneggerről

A rádiós azt is elmondta, milyennek látta a testépítőből lett színészt:

Jól tartja magát. Célirányosan vezet, tehát néz előre merev arccal, nem néz sehova, nem akarja, hogy megismerjék. Nem kontaktál, teker.

Kapcsolódó
Karácsony Gergely elárulta, mennyit keres a BKV azon, hogy filmforgatás miatt lezárják a 2-es metró egy szakaszát

A főpolgármester szerint ha a budapestiek úgy érzik, ezt nem szeretnék, akkor lehet erről beszélgetni, de a magyar filmszakma versenyelőnye fontos szempont.

The post Sebestyén Balázs elmesélte, hogyan hagyta őt faképnél Arnold Schwarzenegger a Várhegy-alagútnál first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest