A NATO-főtitkár hiába könyörgött Trumpnak + videó

Az amerikai elnök még mindig haragszik Európára, szerinte cserbenhagyták az USA-t az iráni háború kezdetén.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest