Gyorsított eljárásban állítja bíróság elé az Egri Járási Ügyészség Bujáki Ferencet, Terpes polgármesterét, aki május elején legót lopott a sárgarépa kódjával az egri Tescóból – tudta meg a 24.hu. Bujáki az úgynevezett „banántrükk” módszert alkalmazta. Ezt azt jelenti, hogy egy olcsóbb termék – jellemzően gyümölcs vagy zöldség – vonalkódját húzzák le az önkiszolgáló kasszánál, és nem annak az áruét, amit végül hazavisznek. Bujáki lapunktól értesült arról, hogy hamarosan bíróság elé állítják.
The post Gyorsított eljárásban állítják bíróság elé a polgármestert, aki a sárgarépa kódjával lopott legót a Tescóból first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





