Ahol a pályaállapotok megengedik, újranyitják a vasutakat, Komló és Dombóvár között már augusztustól, hiszen a pályát eddig is fenntartották, mert teherszállítás volt rajta, közölte Vitézy Dávid. Miskolc és Tiszaújváros között szeptembertől indul újra a közlekedés.
A közlekedési múzeum véglegesen a Központi Járműjavító területére költözik a Kőbányai útra, nem Debrecenbe, tette hozzá.
The post Újraindulnak a vasútvonalak vidéken first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





