A kormány rendeletben rögzítette a pedagógusok és a szakképzésben dolgozó oktatók idei további béremelésének részletszabályait. Az intézkedés értelmében a januárban végrehajtott béremelésen felül további, átlagosan 0,4 százalékpontos emelést kell végrehajtani, amely január 1-jére visszamenőleg jár az érintetteknek – olvasható a Magyar Közlönyben.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





