Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. Egy olvasónk elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.
Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.
The post Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





