Az amerikai kormányzat döntése értelmében a Polestar elektromosautó-gyártó a 2027-es modellévtől kezdve nem értékesíthet járműveket az Egyesült Államokban. Ez a lépés az amerikai vezetés Kínához köthető járművek elleni fellépésének újabb állomása, amely tovább nehezíti a svéd márka amúgy is gyenge tengerentúli pozícióját.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





