A nyári csúcsterhelés miatt Kapitány István arra kéri a lakosságot, hogy este 6 és 9 között takarékoskodjanak az árammal.
Tovább az erdeti cikkre:: Femina
A nyári csúcsterhelés miatt Kapitány István arra kéri a lakosságot, hogy este 6 és 9 között takarékoskodjanak az árammal.
Tovább az erdeti cikkre:: Femina