15 hektáron ég az erdő és a gabona, nagy erőkkel dolgoznak az oltáson

Lábon álló gabona és erdősáv ég a Fejér vármegyei Kisláng és Mezőszentgyörgy között – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest