Szombattól megszűnik a hatósági üzemanyagár Magyarországon

A nemzetközi energiapolitikai helyzet javulásával indokolták a döntést.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest