Csoportgyőztes Franciaország, Szenegál KO-val juthat tovább

Ousmane Dembélé mesterhármast szerzett.

A francia labdarúgó-válogatott nyerte meg az I csoportot, miután 4-1-re legyőzte a legnagyobb sztárjait pihentető Norvégiát – Ousmane Dembélé triplázott. Szenegál közben 5-0-ra kiütötte Irakot, ez a siker pedig továbbjutást érhet.

Ulrik Pedersen / NurPhoto / NurPhoto via AFP

The post Csoportgyőztes Franciaország, Szenegál KO-val juthat tovább first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest