Mehdi Taremi szerint ez egy borzalmas világbajnokság, mert Gianni Infantino, a FIFA elnöke nem tartja be az ígéreteit, amelyeket az iráni válogatottnak tett. Az irániak háttérstábjából többek között a regenerációért felelős szakemberek sem tudnak a csapattal tartani, ha az Egyesült Államokban játszanak, mert nem kaptak vízumot. Emellett az állandó ingázás sem segít abban, hogy a játékosok kipihenjék a meccsek fáradalmait.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





