„Tavaly is itt készültek jó képek. ” – írt az Erzsébet hídról posztolva Karácsony Gergely a 2025-ös, rekordméretű felvonulásra utalva, amelyet a 24.hu fotósai is megörökítettek.
A főpolgármester hozzátette:
ez egy nemzeti Pride. Az Erzsébet hídon a nemzeti lobogók és a Pride-zászlók együtt azt üzenik: a hazafiság és az elfogadás nem kizárják, hanem erősítik egymást.
The post Karácsony: Ez egy nemzeti Pride first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





