Karácsony Gergely: Sziasztok, büszke magyarok!

A tavalyi Pride lökte Orbánt a bukás szélére – mondta a főpolgármester beszéde elején, majd hozzátette azt is, hogy a szalonnácik elérték azt, hogy ez legyen az első „nemzeti Pride”.

Hozzátette ugyanakkor, hogy vissza kell térnünk önmagunkhoz, és olyan hazát kell építeni, ahol mindenki megtapasztalhatja, hogy minden ember számít.

a társadalmi méretű bűnök utáni gyógyulás (…) annak kimondásával kezdődik, hogy köszönjük – azoknak, akik az elmúlt 16 évben kiálltak nem csak maguk, hanem a mások szabadságáért. (…) Köszönjük a Budapest Pride-nak!

Kőrös Gábor / 24.hu

The post Karácsony Gergely: Sziasztok, büszke magyarok! first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest