Hegedűs: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon magával vizet

Thumbnail for 7151270

A brutális hőség miatt sokan inkább este mennek a sürgősségire, ilyenkor viszont kevesebb a dolgozó és többet kell várni.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest