Magyar Péter: A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el hétfőtől

Otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában hétfőtől – derült ki Magyar Péter posztjából.

Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását

– írta a posztjában miniszterelnök.



A hőség kedden tetőzik, a hidegfront csütörtökön érkezik.

Kapcsolódó

The post Magyar Péter: A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el hétfőtől first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest