Nehezen viselik a Real-szurkolók, hogy a kiszemelt sztár Barcelonába igazolhat

A nyári átigazolási piac egyik nagy kérdése, hogy hol folytatja a Manchester City spanyol klasszisa, Rodri. A 2024-es Aranylabda-győztese az Európa-bajnoki aranyérem után immáron világbajnoknak is mondhatja magát, és ugyan a szerződése jövő nyárig még a manchesteriekhez közi, a 30 éves, 70-szeres válogatott középpályás arra vágyott, hogy a Real Madridhoz szerződhessen.

Források szerint akár a fizetéscsökkentést is bevállalta volna, hogy Madridba igazoljon, Enrique Riquelme elnökválasztási kampányának részeként szóban el is kötelezte magát, azonban ismét Florentino Pérez futott be a posztra.

Hogy a tárgyalások valóban folytatódtak-e, nem tudni, a Marca mindenesetre azt írta, a Real valójában soha nem tett hivatalos ajánlatot a Manchester Citynek.

Diomandénak sem tudnak felhőtlenül örülni

Yan Diomandénak viszont igen, csütörtökön be is jelentette a spanyol klub, hogy – állítólag 125 millió euróért – szerződtette az RB Leipzig 19 éves elefántcsontparti szélsőjét.

Az ünneplés azonban nem lett örömteli, alig egy óra alatt a hivatalos közösségi médiás bejegyzés közel 6000 hozzászólást kapott. A szurkolók nem az új igazolást, hanem a vezetési stílust kritizálták, és nehezen fogadták el, hogy Rodri minden bizonnyal nem igazol a Bernabéuba.

Sőt, a spanyol középpályás állítólag már igent mondott az FC Barcelonának, bár a BBC szerint egyelőre az álláspontok távol vannak egymástól:

a katalánok 45 millió eurót ajánlottak érte, az angolok pedig ezt visszautasították, ők ugyanis 80 milliót kérnének a távozásáért.

The post Nehezen viselik a Real-szurkolók, hogy a kiszemelt sztár Barcelonába igazolhat first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest