Leépítés a Magyar Nemzetnél: megfelezik a szerkesztőséget, augusztustól hetilappá alakul az újság
Kedden folytatódtak a tömeges leépítések a fideszes médiabirodalomban: a 24.hu információi szerint a Magyar Nemzet című napilap munkatársainak körülbelül felével közölték, hogy elbocsátják őket, illetve…