Felfüggesztették a nyolcadikos fiút megalázó esztergomi szerzetest és pedagógust
Reagált a Szent Antal Esztergomi Ferences Gimnázium és Kollégium igazgatója Szánthó Gellért, miután kedden kiderült, hogy az intézményben egy diákot megalázó bántalmazás ért. A Telex…